BRAMY GARAŻOWE

Nasza firma posiada w swojej ofercie bramy garażowe firm Krispol i Normstahl

Bramy garażowe Krispol

Segmentowe bramy garażowe KRISPOL są dopasowane do Twojego domu i Twoich oczekiwań

  • wymiar dopasowany do każdego garażu - dzięki produkcji bram "na wymiar", czyli na indywidualne zamówienie Klienta, bramy garażowe KRISPOL są idealnym rozwiązaniem do niestandardowych pomieszczeń
  • oferta na każdą kieszeń - dla Klientów szukających ekonomicznych rozwiązań KRISPOL przygotował ofertę bram typowych, produkowanych w najczęściej stosowanych wymiarach i w standardowym wyposażeniu
  • wzór według upodobań - do wyboru spośród pięciu kolekcji, klasycznych i nowoczesnych (prezentujemy je na kolejnych stronach)
  • kolor jakiego szukasz - w stałej ofercie 210 kolorów z palety RAL, umożliwiających dopasowanie bramy do koloru elewacji, okien lub rolet zewnętrznych, 24 dekory drewna w standardowej ofercie, 32 dekory premium w kolekcji SIROCCO Slick
  • dowolne wykończenie powierzchni - panele z przetłoczeniem poziomym wąskim lub szerokim, w kasetony, V-profilowanie lub bez przetłoczeń; zewnętrzna faktura paneli woodgrain lub gładka
  • automatyka o niezawodnej jakości - napędy elektryczne renomowanych producentów
  • indywidualnie dopasowane wyposażenie - otwieranie ręczne lub automatyczne, sterowanie radiowe, okna doświetlające wnętrze garażu, atrakcyjne detale dekoracyjne ze stali szlachetnej, klamki i uchwyty, drzwi boczne, drzwi serwisowe
  • energooszczędność w standardzie - wszystkie bramy wykonane są z paneli o grubości 40 mm - optymalna ochrona przed utratą ciepła
  • zaawansowane rozwiązania techniczne - trzypunktowy zamek w drzwiach serwisowych, bardzo niski próg w drzwiach serwisowych - tylko 15 mm - eliminuje ryzyko potknięcia; gwarantowane bezpieczeństwo - zabezpieczenie przeciw skutkom pęknięcia sprężyn, zabezpieczenie przeciw przytrzaśnięciu palców, liny stalowe o podwyższonym współczynniku bezpieczeństwa, fotokomórki

MISTRAL (tłoczenie wąskie)

MISTRAL - bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami poziomymi wąskimi. Bramy z tłoczeniem poziomym wąskim, z fakturą woodgrain lub gładką na zewnętrznej powierzchni. Ten klasyczny i uniwersalny wzór pasuje do większości domów, przez co jest najbardziej popularny. Atutem tej kolekcji jest także atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości bram.

PASAT (tłoczenie szerokie)

PASAT - bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami poziomymi szerokimi. Bramy z tłoczeniem poziomym szerokim, fakturą woodgrain lub gładką. Wzornictwo tych bram sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym wyglądzie, jak i tych wpisanych w nowoczesny design. Kolekcja ta jest interesującą alternatywą dla przetłoczeń wąskich.

MAESTRO (kaseton)

MAESTRO - bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami w kasetony. Bramy z tłoczeniem w kasetony, z fakturą woodgrain lub gładką. Kolekcja ta jest polecana dla Klientów ceniących urok i ciepło domów o tradycyjnym, rustykalnym charakterze.

BREVA (V-profilowanie)

BREVA - bramy garażowe segmentowe z V-profilowaniem. BREVA to najnowsza kolekcja bram garażowych segmentowych KRISPOL. Wyróżnia ją unikalny wzór przetłoczeń - V-profilowanie, który zapewnia bramom wyjątkowy i nowoczesny wygląd. Innowacyjna forma bram BREVA idealnie wpisuje się w najnowsze trendy design i świetnie komponuje się z nowoczesnym budownictwem.

SIROCCO (bez przetłoczenia)

SIROCCO - bramy garażowe segmentowe bez przetłoczeń. Bramy z segmentów bez przetłoczeń, z gładką strukturą na zewnętrznej powierzchni. Elegancja, prostota formy bramy i jej naturalny wygląd idealnie komponuje się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Wybór z kilkudziesięciu oklein, stosowanych przez najlepszych producentów okien, pozwala zachować jednolitą kolorystykę stolarki otworowej całego domu. Elegancki wygląd bram można podkreślić stosując jeden ze wzorów detali dekoracyjnych.


Bramy garażowe Normstahl

  

Bramy uchylne bez szyn

Zaprojektowane do użytkowania przez długie lata. Belka poprzeczna zwiększa stabilność bramy. Wszystkie stalowe elementy są ocynkowane w celu zabezpieczenia ich przed korozję. Spawane blachy zastąpiono nitowanymi, co zwiększa trwałość bramy i ułatwia wymianę uszkodzonych elementów. Tak jak wszystkie inne nasze bramy, brama Normstahl Prominent 2001 jest fabrycznie pokryta zewnętrzną powłoką i nie wymaga dodatkowego malowania.

Nie zajmuje wiele miejsca i jest cicha Dzięki mechanizmowi brama zajmuje bardzo niewiele miejsca wewnątrz i na zewnątrz garażu. Brama nie potrzebuje zajmujących miejsce prowadnic na suficie.

Wbudowane zabezpieczenia Bramy Normstahl Prominent 2001 są bezpieczniejsze niż kiedykolwiek, dzięki zabezpieczeniom przed przycięciem palców mocowanym przy użyciu zatrzasków oraz dzięki nowemu mechanizmowi, który zmniejsza ryzyko włożenia palców pomiędzy poruszające się części mechanizmu podnoszącego bramę. Kolejnym ważnym elementem jest opatentowany przez nas system sprężyn. Zamiast jednej sprężyny zastosowaliśmy kilka. Jeżli zdarzy się coś niezwykłego i jedna z nich pęknie, pozostałe utrzymają bramę. Sprężyny umieszczono w ochronnych, stalowych tulejach, które pozwalają na wymianę i regulację pojedynczych sprężyn. Dzięki wyeliminowaniu piszczących rolek otwieranie i zamykanie bramy jest znacznie cichsze. Istnieje możliwość dostosowania bramy Normstahl Prominent 2001 do wymiarów każdego garażu.

Łatwa w otwieraniu brama , ale trudno się przez nią włamać Dzięki doskonałemu wyważeniu i wydajnym sprężynom, bramy Normstahl Prominent 2001 łatwo jest otworzyć ręcznie. Jednakże niezwykle trudno jest się przez nie włamać. Podwójne rygle zamka znajdujące się z boku bramy pozwalają unikać nieproszonych gości. Istnieje także możliwość założenia trzeciego rygla zamka na górze bramy.

 

Bramy garażowe Normstahl

Bramy segmentowe G60

Solidna konstrukcja Grubość co najmniej 32 mm! Brama Normstahl g60 ma grubość co najmniej 32 mm, a większe bramy nawet 42 mm. Zatem g60 jest bramą o większej grubości niż wszystkie inne bramy w tej klasie cenowej. Gwarantuje to lepszą izolacyj-ność i przede wszystkim czyni bramę bardzo stabilną. Lepsza izolacyjność. Brama Normstahl g60 między wewnętrzną i zewnętrzną powłoką stalową posiada dodatkową warstwę izolacyjną. Dzięki temu nie występują mostki termiczne. Z jednej strony lepsza izolacyjność, a z drugiej między innymi wyeliminowanie zjawiska kondensacji pary wodnej na bramie.

Nowe wzornictwo Całkowicie nowa powierzchnia. Większość bram posiada tradycyjną powierzchnię stucco lub imitującą fakturę drewna. Brama Normstahl g60 ma całkowicie nowe, atrakcyjne wzornictwo. Różnicę widać wyraźnie. Nowy model uchwytu. Opracowany specjalnie dla g60 przez renomowaną sakndynawską agencję wzorniczą. Nowy uchwyt uatrakcyjnia bramę i ułatwia jej otwieranie i zamykanie. Trzy różne modele. Jeśli zdecydujecie się na bramę Normstahl g60, sami możecie też zdecydować, jak Wasza brama powinna wyglądać. Możecie wybrać jeden z trzech różnych modeli podstawowych. Poza tym do wyboru jest wiele kolorów.

Maksymalne otwarcie Wykorzystajcie całą wysokość Waszego otworu garażowego. Dzięki bramie Normstahl g60 zyskacie na efektywnej wysokości światła wjazdu w porównaniu z większością innych bram garażowych na rynku. Jeśli macie bardzo wysokie auto, powinniście rozważyć zakup zestawu umożliwiającego wykorzystanie pełnej wysokości światła wjazdu (stoper płaszcza bramy - wyposażenie dodatkowe). Minimalne wymagania montażowe. Do montażu bramy Normstahl g60 potrzeba zaledwie 70 mm miejsca po lewej i prawej stronie bramy. To mniej niż w przypadku większości innych bram. Dzięki temu g60 nadaje się idealnie także do bardzo małych garaży.

Pełne zabezpieczenie Między panelami znajduje się zabezpieczenie przed przycięciem palców. Nawet dzieci nie włożą palców między panele bramy. Obudowane elementy prowadzeń.Nowa konstrukcja, którą posiada tylko brama Normstahl g60. Wszystkie sprężyny i prowadnice są zamknięte. Dlatego palce nigdzie się nie przytną! Opracowanie zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa. Oto pierwsza brama garażowa w Europie, która została opracowana zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa (CEN).

6 kolorów preferowanych i 2 dekory w preferowanej cenie. Oprócz kolorów standardowych, białego i ciemnobrązowego, dla bram g60 polecamy także 6 kolorów preferowanych i 2 dekory. Oczywiście inne kolory z palety RAL i NCS dostępne również na zamówienie. Kolory w preferowanej cenie: zieleń mchu RAL 6005, antracyt RAL 7016, jasnoszary RAL 7035, brązowy RAL 8003, kremowa biel RAL 9001, srebrzyste aluminium RAL 9006 i okleina dekor „złoty dąb“ z fakturą powierzchni „woodgrain“ (dla modeli Line, Trend, Style, Classic) oraz dekor „ciemny dąb“ z fakturą powierzchni „woodgrain“ (dla modeli Line, Trend, Style).